השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעבדת מחשבים פי.סי סנטר

מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים נייחים וניידים.

מאחורי חנות המחשבים פי.סי סנטר עומדת מעבדת תיקון מחשבים עם צוות טכנאים מקצועי ומנוסה בעל תודעת שירות גבוהה. במעבדה ניתן לתקן מחשבים נייחים מכל הסוגים.

בין השירותים הניתנים במעבדה:

 • איתור בעיות חומרה והחלפת רכיבי מחשב תקולים – ספקי כוח, מאווררים וגופי קירור, כרטיסי מסך, דיסקים קשיחים, זכרונות ועוד.
 • איתור ופתירת תקלות תוכנה.
 • פרמוט והתקנת מערכות הפעלה – Windows 7,8, XP, Windows Server.
 • ניקוי וירוסים ותוכנות רוגלה.
 • גיבוי מידע ושחזור נתונים מכוננים קשיחים.
 • שדרוגים – הרחבת זיכרון המחשב, הרחבת הארד דיסק, שדרוג כרטיס מסך, שדרוג ספק.
 • התקנת תוכנות אבטחה - אנטי וירוס, אנטי ספייוור.
 • תיקון מסכים תקולים.
בכל שאלה טכנית או בעיה אתם מוזמנים לפנות למעבדה ולהתייעץ עם טכנאי מחשבים.

שעות הפעילות של המעבדה:

ימים א - ה 09:00-17:00
כתובתנו
: קניון ערי החוף (צמוד לקניון הזהב) רח' סחרוב 19 ראשל"צ.
טל'
: 03-9619111

תיקון מחשבים ניידים

במסגרת המגוון הרחב של השירותים אותם מציעה פי.סי סנטר יש ובתחומה אף נמצאת מעבדה לתיקון מחשבים ניידים. תיקון מחשב נייד לא פעם דורש ידע מקצועי רחב אשר לצוות החנות פי.סי סנטר הידע והאמצעים להעניק שירות זה. תיקון מחשבים ניידים הינו שירות שנרצה שיהיה קיים וזמין עבורנו ובמסגרת אמינה, מקצועית וזולה שניתן כמובן לסמוך עליה.

מעבדה לתיקון ניידים של פי.סי סנטר ניתן למצוא בחנות עצמה. מעבדת ניידים זו כוללת בתוכה צוות טכנאים מקצועי ובעל ניסיון רב ולו תודעת שירות גבוהה לא פחות. למול כך שמדובר במעבדת מחשבים ניידים ניתן כמובן ליהנות משירות מהוקצע של תיקון מחשבים נייחים.

מעבדת תיקון מחשבים ניידים של פי.סי סנטר כוללת בין היתר שירותים הכוללים איתור בעיות חומרה והחלפה של רכיבי מחשב תקולים, איתור ופתירה של תקלות תוכנה, פרמוט, התקנת מערכות הפעלה, ניקוי מוירוסים ותוכנות ריגול, גיבוי מידע, שחזור מידע, שדרוגים, התקנת תוכנות אבטחה, תיקון מסכים ועוד.

תיקון מחשבים ניידים בראשון לציון

לאלו אשר זקוקים באזור המרכז והשפלה לשירותי מעבדה מחשבים ניידים יודעים הם על כתובת אחת שניתן לסמוך עליה – פי.סי סנטר. המעבדה הינה מעבדת מחשבים בראשון לציון מובילה, אשר מעניקה שירותי תיקונים מתקדמים ללקוחות רבים באזור המרכז והשפלה והן ללקוחות פרטיים להן מחשבים ניידים ונייחים. ללקוחות פרטיים רבים תיקון מחשבים ניידים בראשון לציון הוא תיקון שעליו אמונה מעבדה אחת – זו של פי.סי סנטר.

תיקון מחשב נייד- תקלות נפוצות

על אף השירות המקצועי, האמין והזול אותה מציעה פי.סי סנטר כמעבדה לתיקון מחשבים ניידים יש וחשוב להזכיר ולומר שלפני הגעה של רבים למעבדת תיקון מחשבים, כדאי שאנו עצמנו נבדוק את המחשב בצורה כזו שתבטיח לנו שלא מדובר בתקלה שניתן לפתור במסגרת הביתית.

לא פעם יהיו והתקלות ניתנות לזיהוי ולפתרון על ידנו מבלי בכלל הצורך להגיע למעבדת מחשבים ניידים. בעת תקלה יש ראשית לוודא:

 • מטען: על המטען בביצוע שתי פעולות מרכזיות. האחת היא בטעינת הסוללה ובכך להביא ליכולת לעבוד באופן רציף על המחשב הנייד גם אם הוא אינו מחובר לחשמל. פעולה נוספת של המטען היא בשמירה יציבה ומתמשכת של הזרמת חשמל למחשב. במקרים של עלייה או ירידה במתח החשמלי יש והמחשב הנייד עלול להיפגע כשלא פעם המקור לבעיות במחשב נובע מחיבור לקוי שקיים בין המטען למחשב הנייד.
 • שקעים וחיבורים: במקרים בהם קיימים שקעים וחיבורים לא תקינים עלולים הם להוות מקור לבעיות במחשב הנייד. לא פעם בדיקה של שקעים וחיבורים ואיתור של בעיה שם עלולה לחסוך לנו הגעה למעבדת מחשבים ניידים.
 • תוכנה: בעיות בתוכנות רבות עלולות להביא לכך שהמחשה נייד יפעל בצורה לא תקינה. לא פעם הסרה של תוכנה והתקנתה מחדש או החלפתה באחרת תהווה את הפתרון ובכך תמנע מאיתנו את הצורך בהגעה למעבדת מחשבים ניידים.

מעבר לתקלות הניתנות לא לפעם לפתרון על ידינו חשוב לזכור שבשל כך שמדובר במחשבים ניידים אשר מובלים על ידינו ממקום למקום מהווים הם ככלי הנחשף לסיכונים רבים יותר של נפילות, מכות, רטיבות ועוד. באפשרותנו לדאוג באופן יומיומי להיות יותר זהירים עם מחשבים ניידים אלו. על כך מקרה שלא יהיה ביכולתה של פי.סי סנטר בהחלפת חלקים רבים אשר יצאו משימוש כמו גם שירותים מקצועיים אחרים אותם הזכרנו קודם.

בברכה,צוות פי.סי סנטר מחשבים בע"מ.