השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תחזוקת מחשבים אישיים קבועה – בבית ובמשרד

אתה מפעיל את המחשב שלך, מקווה לראות אותו מגיב כמו אתמול ושלשום, אך משהו מוזר קורה, או יותר נכון -  מוזר של קורה דבר. הלחיצה שלך לא פועלת את פעולתה והמחשב אינו מגיב. האמת היא שזו תופעה קיימת וזה עלול להתרחש מעת לעת. כי ככלות הכול המחשב אינו באמת כל יכול. ובשביל לפעול כראוי הוא צריך תחזוקה קבועה ומקצועית. אם חשוב לכם לשמור על המחשב שלכם תקין, ולתחזק אותו באופן קבוע, מומלץ כי תכירו מעבדת מחשבים ניידים ונייחים שתטפל במחשב שלכם. טכנאי מקצועי יבצע כל פעולה נדרשת וישמור על המחשב שלכם תקין לאורך זמן.

תחזוקה נכונה גם בבית וגם במשרד

אמנם במרבית המשרדים יש איש מחשבים שהוא זה שמופקד על תחזוקת המחשב או רשת המחשבים. אך יש אנשים שמחזיקים בביתם מחשב, אך הם לא מודעים מספיק לחשיבות התחזוקה המקצועית. הללו מנסים בכוחות עצמם לתחזק את המחשב, לבצע את ההתקנות הנדרשות. ועל פניו נראה שהם מסתדרים נהדר. אך למעשה חשוב לדעת שאין זה כדאי כלל. כיוון שכאשר המחשב אינו מטופל בידיים מקצועיות, אתם עלולים לגלות כי תוחלת החיים שלו קצרה יותר. ולא רק זאת, אלא גם הביצועים שלו פחותים. כיוון שמחשב מתוחזק היטב מגיב במהירות, ומבצע כל פעולה תוך שניות. ואילו מחשב שאינו מתוחזק היטב עלול להתעכב על כל פקודה קלה, ולהיתקע ללא כל סיבה נראית לעין. בחירה באיש מחשבים מקצוען שיתחזק את המחשב הביתי, תתברר בפעולה נכונה ומוצלחת שבסופו של דבר תאריך את חיי המחשב, ותגדיל את שביעות הרצון שלכם מהתפקוד שלו. אז גם למחשב הביתי מומלץ לבצע תחזוקה מעת לעת על ידי טכנאי מקצועי.

תוכנות אבטחה ועדכונים נחוצים

כל מחשב נמנה על קבוצת סיכון. כולנו מכירים את הווירוסים האכזריים הללו, סוס טרויאני או כל וירוס אחר שפוגם באופן מהותי במחשב, וגרוע מכך בקבצים שהוא מכיל. כשזה קורה, עלול בעל המחשב למצוא את עצמו כמו ערום, יוצא בשן ועין... כיוון שהנזק עול להיות רחב היקף ויכו לקבור עבודה והשקעה של שנים. זו הסיבה בגינה חשוב לאבטח את המחשב. לשם כך יש תוכנות אנטי ווירוס עדכניות. הללו מותקנות על המחשב על ידי איש מקצוע, והן מספקות הגנה מפני תוכנות זדוניות ווירוסים מזיקים. התקנה נכונה תתבצע על ידי טכנאי מחשבים מקצועי, הוא זה שידע להמליץ לכם על תוכנה מתאימה ונוחה, כזו שתשתלב לכם בשימוש היומיומי במחשב, ותגן על המחשב מפני נזקים. חשוב לעדכן מעת לעת את התוכנות. תוכנת האנטי וירוס נוד 32 מומלצת להגנה על המחשב הביתי או המשרדי שלכם מפני תוכנות זדוניות.

אבטחת המידע שברשותכם

המידע שלכם שווה ערך רב, כל הקבצים השמורים והמידע שצברתם במשך השנים. בשביל לשמור על המידע שיישאר ברשותכם - וברשותכם בלבד, עליכם לבטח את המידע. תחום אבטחת המידע הוא תחום תובעני שדורש ידע מקצועי. בשביל לספק למידע הגנה מספקת. גם אבטחת מידע תיעשה על ידי טכנאי מחשבים מקצועי.

פונים למעבדה מקצועית

בכל מקרה של תקלה או קלקול במחשב נייד או נייח, מומלץ לפנות למעבדה מקצועית. במעבדת פי סי סנטר יקבל המחשב שלכם טיפול מקצועי. על ידי טכנאים מקצועיים יטופל המחשב וכל תקלה תוסדר. כך אתם יכולים להיות רגועים שהמחשב שלכם נמצא בידיים טובות, הוא מוגן על ידי תוכנות אבטחה מעודכנות, המידע שבתוכו מאובטח ומוגן כיאות ואתם נהנים ממחשב מהיר שמבצע עבורכם היטב את הפעולות הנדרשות לכם.

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים