השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ציוד מחשוב למשרד החדש

ציוד מחשוב למשרד חדש

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם בהקמת עסק חדש הוא רכישה של ציוד מחשוב מתקדם ומקצועי.
אין היום עסק שלא מבסס את כל הפעילות השוטפת שלו על המחשבים וכל מה שסובב אותם.

כאשר מבצעים רכש מחשוב למשרד חדש, חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים שיכולים להתאים את הציוד המתאים ביותר לפי צרכי הלקוח. יש חברות שמעסיקות מנהל מחשוב באופן קבוע ויכולות להיעזר בשירותיו על מנת לאפיין את הצרכים המדויקים שלהן לפני תהליך הרכישה. במידה ואין איש מקצוע כזה בחברתכם, תמיד תוכלו לקבל ייעוץ חיצוני באמצעות אנשי מקצוע בחנויות המחשבים והציוד ההיקפי.

חשוב מאוד שאת מבנה מערך המחשוב בחברתכם יבנה איש מקצועי או חברה לפתרונות מחשוב לעסקים שתדע לתכנן את המערך כראוי ובהתאם למאפייני העסק, אך את רכישת הציוד כדאי לבצע במקום אחד אמין ומקצועי שיוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר וגם מחירים אטרקטיביים לרכישה מרוכזת.

ציוד מחשוב שכל משרד צריך

- מחשבים לעמדות קצה- הכוונה למחשבים עצמם שישרתו את כל העובדים בחברה. יש להחליט איזה כמות של מחשבים ידרשו לפעילות החברה, האם כל עובד זקוק למחשב משלו, האם יתאימו יותר מחשבים נייחים או ניידים, מה האיכות הנדרשת מהמחשבים לביצוע העבודה השוטפת מבחינת זיכרון, מעבד, תקשורת ועוד.

אם מחליטים על מחשבים נייחים אז כמובן שצריך לקחת בחשבון גם רכש של מסכים כמספר המחשבים.

- מדפסות- אפיון צרכי ההדפסה הוא הדבר החשוב ביותר בבחירת מדפסות למשרד.שוק המדפסות גדל וצמח בשנים האחרונות למימדי הענק והקרב על ליבם של הצרכנים בכלל ושל בעלי העסקים בפרט הולך וגדל. מדפסות מסוגים שונים, עם יכולות גבוהות ושכלולים שונים שמציעים מגוון של אפשרויות לשימושים משרדיים מוצעות לבעלי עסקים כל הזמן. מרבית העסקים היום כבר הפנימו שהסוג המתאים ביותר לשימוש משרדי הן מדפסות לייזר. אך גם לאחר ההחלטה על רכישת מדפסות לייזר, נותר עוד להחליט האם עדיף מדפסת צבע או שחור- לבן, האם כדאי לרכוש מדפסת משולבת או רגילה והאם כדאי בכלל לרכוש מדפסות או שעדיף לבחור באחד ממסלולי ההשכרה או הליסינג של מדפסות לייזר שמוצעים היום.

- ציוד היקפי- מקלדות, עכברים, מצלמות אינטרנט, רמקולים, מסכים ועוד. כל רכש של ציוד מחשוב מצריך כמובן גם ציוד היקפי מתאים לתפעול המחשבים. גם בתחום זה, האפשרויות הן חסרות גבולות וחשוב לקבל ייעוץ מקצועי לפני ביצוע הרכישה. יש למשל הרבה מסכי משחב שמכילים רמקולים בתוכם ולכן לא תמיד יש הכרח ברכישה של רמקולים בנפרד. עכברים ומקלדות- האם לרכוש מוצרים אלחוטיים או להסתפק ברגילים. גם מסכי מחשב יש בשפע וחשוב לדעת איזה גודל כדאי לקנות, מהן היכולות הגרפיות הנדרשות ועוד.