השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מצלמות אבטחה - לא מתפשרים על איכות

כשמן כן הן........ רוצים שליטה מלאה בעסק? בטיחותיים? או אולי רק מעט סקרנים... השוק בתחום מצלמות אבטחה הולך ומתרחב בשנים האחרונות ועקב כך - המחירים צונחים! לפני שאנו הולכים לרכוש מצלמות אבטחה מומלץ לקבוע פגישה אצל חברה מקצועית, אשר תוכל להמליץ מה יהיה הכיסוי המושלם למטרות שלכם.

מצלמת אבטחה

מטרת מצלמות אבטחה

ישנם מצלמות אבטחה ביישובים לטובת זיהוי והגנה מפני משיגי גבול, גנבים, פורצים וזה באמצעות וידאו. ישנן מצלמות נסתרות לעסקים בהם יש פוטנציאל רב לגנבות או אכיפת התנהגות העובדים גם בזמן שהבוס אינו נמצא.

סוגי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה במעגל סגור

מצלמות אבטחה במעגל סגור הינן מאוד נפוצות, כמעט בכל בית עסק, בעלות עמדות בקרה. קיימים עוד סוגים רבים של מצלמות אבטחה - - מצלמות אבטחה אשר מחוברות לקיר. ישנן מצלמות ניידות ונייחות אשר מסוגלות לסרוק שטח. ישנן מצלמות אבטחה עם זום שמאפשר התקרבות והתרחקות לעצם מסוים, מבוקש. - מצלמות כיפה עשויות להיות גם ממונעות והן מתאימות לתקרת הבית או העסק.

מצלמות IR -

מצלמות IR אלו הן מצלמות בעלות ראיית לילה וראייה במקומות חשוכים, ניתן למצוא מצלמות אשר בעלות תכונות ראיית יום ולילה.

מצלמות אבטחה נסתרות - מזכירות גלאי עשן, נמצאות בתוך עצמים.

מצלמות דיסקרטיות

מצלמות IP מצלמות אשר מאפשרות התבוננות וצפייה ישירות מהמחשב שלכם בבית. למשל, ניתן לצפות בילדים בגן, בכיתה.. חשוב מאוד כאשר הולכים לבחור מצלמות אבטחה לעסק, לא להיות פזיז ולא להתפשר.

לסיכום

לא לקחת דווקא את המצלמה הזולה בשוק - סביר להניח שאינה תשרת אתכם לאורך זמן. כשאתם הולכים לחפש מצלמות אבטחה, הן וודאי ייראו מאוד דומות זו לזו - הן אינן כך באמת. חשוב לשאול איש מקצוע לגבי האיכות, הטיב, החלקים, על הפרשי המחירים כמובן ומדוע הם כאלה. לפעמים אכן כדאי להשקיע מעט יותר על איכות וליהנות משקט ללא תקלות. - בעת רכישת מצלמות אבטחה מומלץ מאוד לוודא שהמוצר שנמכר לכם הוא מותג עם יצרן ודגם. מצלמות אבטחה הן בין ההשקעות אשר בהן לא כדאי לחסוך בכסף - זה עלול לעלות לכם ביוקר! אז היו חכמים ועשו את כל החושבים!