השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדפסת משולבת ויתרונותיה

אם בעבר בקושי ניתן היה לעבור במשרד בשל ריבוי מכשירים: פקס, מדפסת, מכונת צילום וסורק אשר תפסו כל אחד לא מעט מקום, היום במחיר שווה לכל נפש ניתן לפנות לא מעט מקום במשרד. מדפסת משולבת מאגדת בתוכה את כל המכשירים הללו יחד. בתוך מכשיר אחד מבוצעות כל הפעולות הללו כך שהכל נהיה פשוט יותר וידידותי יותר למשתמש.

מדפסת משולבת

איזו מדפסת מומלצת?

ברוב העסקים והחברות המדפסת פועלת שעות נוספות ומודפסים כמה מאות דפים עד כמה אלפים של דפים בחודש. לכן, מדפסת משולבת המיועדת לעסקים כוללת לרוב מדפסת לייזר אשר בנויה לעמוד בפני עומסים גבוהים. אמנם היא יקרה יותר ממדפסת הזרקת דיו שמתאימה יותר לשימוש הביתי, אך בראיה כוללת, יהיו בה פחות תקלות ובעיות. בנוסף, טונר למדפסת לייזר מחזיק יותר זמן ממחסנית דיו עם ראשי דיו בה משתמשים במדפסת הזרקת דיו. לכן, לא כדאי להתחכם ולרכוש מדפסת משולבת עם מדפסת הזרקת דיו, במיוחד אם מדובר במשרד גדול עם הדפסות רבות.

כיצד לחפש מדפסת משולבת?

כמו בכל רכישת מוצר אחר, הזירה בה כדאי לערוך בדיקה וסקר שוק היא האינטרנט. השוו בין נתוניהן של מדפסות משולבות שונות. חשבו על צרכיו של העסק. ישנן מדפסות לייזר שחור לבן לעומת מדפסות לייזר צבעוניות שיש הפרש מחירים ביניהן. ישנן מדפסות הכוללות פקס לעומת כאלה הכוללות רק מדפסת, מכונת צילום וסורק- יש לשים לכך לב. השוו גם על פי החברה המייצרת- חברת סמסונג, HP ואחרות. בדקו מיהן השחקניות העיקריות בשוק המדפסות המשולבות. אם הנכם מכירים או יכולים לקבל המלצה על מדפסת משולבת איכותית- קחו בחשבון את ההמלצה. היום ישנם אתרי השוואת מחירים ופורומים רבים בהם תוכלו בקלות למצוא המלצות המתאימות לתקציב ולצרכים שלכם.

רק לקחת בחשבון...

מדפסת משולבת היא בעלת יתרונות רבים על פני אחזקתו של כל מכשיר בנפרד. חסרון יחיד הוא שאם המכשיר מתקלקל עלולות להתקלקל כל האופציות יחד, דבר שיכול להשבית את המשרד במידה מסויימת. גם סיום הדיו במדפסת יכול להביא לכך, אך כמובן שכל עוד נערכים מראש וכל עוד ישנה חברת מדפסות אמינה אשר נמצאים איתה בקשר תמידי ושתוכל לבוא בכל רגע ולתקן את התקלה, למכשיר ישנם יתרונות רבים באופן משמעותי מהחסרונות.