השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מדפסת

בכל בית ובכל משרד, בכל מפעל ובכל חנות ניתן למצוא כיום מחשב ולצידו ציוד היקפי מגוון. מדפסות הן, ככל הנראה, אחד מפריטי הציוד ההיקפי החשובים ביותר והן מאפשרות לא רק לבצע הדפסות רגילות. באמצעות מדפסת ניתן לבצע גם העתקה וצילום, באמצעות מדפסות משולבות ניתן לשלוח בקלות פקס או לבצע סריקה של תכנים מודפסים לכדי קבצים.

כך, באמצעות מדפסת פשוטה ניתן ליצור הדפסות ומסמכים לשימוש ביתי, משרדי, לצרכים אקדמאים. אך אילו סוגים של מדפסות ואילו מותגים נחשבים לאיכותיים? להלן נראה אילו שמות ידועים נחשבים למומלצים.

מותגי המדפסות המובילים

מדפסות למגוון סוגיהן נמכרות בטווח מחירים נרחב, המבוסס על המפרט ועל היכולות. בדרך כלל, המותגים המובילים מציעים לא רק מדפסת שפועלת לאורך זמן בלא תקלות אלא גם שירות טוב ויעיל המגיע ללקוח. מותגים מובילים יניבו את התועלת הגבוהה ביותר כאשר משלבים בהם דיו למדפסת באיכות מקצועית, עם התאמה ליצרן. אז מהם המותגים הטובים שכדאי להכיר? מדפסות מעולות יהיו למשל מתוצרת HP, Xerox או Epson. גם לחברת Canon היצע נרחב של מדפסות מעולות וכך גם למותג Brother הוותיק והאיכותי. יצרן ממותג נוסף שמציע דגמים טובים מאוד הינו חברת Samsung ולצד חברה זו יש גם מדפסות טובות של Lexmark.  

סוגי מדפסות ותכונות

לפני שבוחרים מדפסת ולפני שרוכשים דיו למדפסת שמתאים למותג הנבחר נמליץ לשים לב לא רק לשם המותג. לא רק המותג חשוב, אלא גם התכונות של המדפסת. בין היתר, יש:

  • מדפסות המתאימות להפקה בצבע ואחרות שמתאימות רק להדפסות בשחור ולבן.
  • מדפסות רגילות להדפסה בלבד ואחרות – שמתאימות לפעולה משולבת.
  • מדפסות הפועלות בטכנולוגיית לייזר ואחרות – שפועלות בטכנולוגיית הזרקת הדיו.

בנוסף, הדגמים השונים, אפילו של אותו היצרן עצמו, נבדלים ביכולות. למשל, יש מדפסות שמציעות מהירות פעולה גבוהה במיוחד ואילו אחרות, זולות יותר, מבצעות הדפסה או צילום באופן יותר איטי. בנוסף, יש דגמים שפועלים באופן יותר חסכוני, ואלה מומלצים במיוחד לאנשים שמרבים להדפיס וכמובן גם לשימושים משרדיים ועסקיים. יש גם לשים לב לפרמטרים כגון רזולוציה ויכולת הפרדת צבעים.