השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בניית אתרים – כיצד בונים אתר למכירת מחשבים וציוד היקפי באינטרנט

יותר ויותר אנשים עושים את הקניות שלהם דרך האינטרנט כיום, זה נכון הן לגבי מוצרים כמו בגדים, נעליים, תכשיטים, וזה נכון הן לגבי מוצרי חשמל, כגון טלוויזיות, מקררים ומחשבים. לא מעט אנשים גם עושים קניות של שירותים שונים כגון הזמנת טיסות לחו"ל, שירותי ביטוח, שירותיים רפואיים ועוד.

התחום של בניית אתרים החל להכיר בצורך וברצון של אנשים לבצע רכישות דרך האינטרנט ועל כן אנחנו יכולים לראות כיצד כל אתר אינטרנט אשר מוקם היום, מכיל אפשרות לביצוע קניות און ליין, דרך חנות וירטואלית שכוללת מערכת הזמנות ותשלום באמצעות כרטיס אשראי ישירות מהאתר. במאמר זה נציג בקצרה את העקרונות של בניית אתרים למכירת מחשבים וציוד היקפי ברשת.

אתר למכירת מחשבים וציוד נלווה באינטרנט

לפני שנציג את העקרונות בנושא, חשוב להבהיר גם אחרי שאנחנו בונים חנות וירטואלית, אנחנו לא יכולים לוותר על החנות הפיזית למכירת ציוד היקפי ומחשבים. גם עם הנתונים שיש כיום, זה לא מספיק עדיין בשביל להחזיק עסק, ולכן יש צורך לצד אתר אינטרנט שמוכר מוצרים וציוד גם חנות פיזית אליה יוכלו להגיע הלקוחות לרכוש, גם כן, את מה שהם מחפשים.

כיצד בונים אתר למכירת מחשבים

עקרון ראשון הוא של בניית אתרים למכירת מחשבים וציוד היקפי, האתר צריך להציג מפרט מלא של כל המוצרים אותם אנחנו רוצים למכור. הלקוח צריך לקבל מפרט מלא על כל מוצר ומוצר שאנחנו מוכרים, המפרט צריך לכלול גם פרטים טכניים (מידות, משקל וכדומה) וגם מפרט תפעולי (מה המוצר עושה, מדוע הוא איכותי יותר מאחרים וכדומה)

עקרון שני של בניית אתרים למכירת מחשבים וציוד היקפי הוא מנגנון חיפוש מהיר ויכולת השוואה בין כל המוצרים. מנגנון חיפוש מהיר צריך לכלול אפשרות לחלק את החיפוש על פי חברות, דגמים, מחירים וכדומה. יכולת השוואה מאפשרת לבחון 2-3 דגמים אחד מול השני. כך הגולש יוכל לראות איזה מוצר יותר טוב עבורו.

עקרון שלישי, תוכן מדריך. כל אתר אינטרנט חייב מן הסתם לכלול תוכן מקצועי שיעזור לגולשים לדעת מה הם צריכים לחפש, מה יכול להתאים להם ועוד. באתר מכירות התוכן הזה יכול להסביר להם על כל מוצר ומוצר, יתרונותיו וחסרונותיו. התוכן עוזר לגולש לבצע רכישה חכמה ועוזר לאתר לשווק את המוצרים שלו בצורה טובה יותר וגם להתקדם במנוע חיפוש של גוגל.

עקרון רביעי, רכישה בטוחה. בשביל שהגולש יקנה באתר, הרכישה חייבת להיות דרך עמוד מאובטח על פי הכללים של חברות האשראי, כך הנתונים שהוא מציין באתר לא יודלפו ויישארו מאובטחים אצל החברה.

על מנת לאפשר רכישה בטוחה וחכמה, יש להוסיף אפשרות של צ'אט זמין בזמן הרכישה עם מוקדן שירות מטעם החנות ובמידת הצורך אף לאפשר לגולש להתקשר לחנות ולדבר עם אחד העובדים שם שיוכל לעזור לו בעת הרכישה.

אלו הפרמטרים החשובים של בניית אתרים למכירת מחשבים וציוד היקפי.