השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ההבדל בין מדפסות למחשב למדפסות לעסקים

כמו שכולנו יודעים ישנו מגוון עצום של מדפסות למחשב (ובמיוחד בימים אלה כאשר כל הזמן ישנם חידושים טכנולוגיים). האלמנט העיקרי שחשוב לשים אליו לב הוא הצרכים הספציפיים שלנו. דהיינו, לכל בית (או אפילו משרד) יש צרכים שונים, האחד רוצה להדפיס הרבה והשני פחות, לאדם אחד חשובה העלות החד פעמית (שתהיה זולה) ולאדם אחר חשוב שההוצאה הקבועה תהיה זולה, ולכן בעצם מה שבאמת חשוב להבין הוא מה אנחנו צריכים ואילו מדפסות למחשב קיימות כיום כדי לבחור מבינהם. במאמר זה נסביר הכל על מנת לתת לכם את כל הכלים לקבל את ההחלטה בצורה חכמה.

מדפסת למחשב בייתי או עסק

כמובן שישנם צרכים שונים ומגוונים אך באופן כללי נוכל לחלק את הצברכים שלנו ל-2 סוגים עיקריים:

מדפסות למחשב ביתי

כאשר אנחנו מדברים על צרכים ביתיים כמעט הכל שונה מצרכים עיסקיים. לצורך ביתי הגודל של המדפסת משחק תפקיד קריטי ועיקרי, העלות החד פעמית גם כן, ולכן נרצה לקנות בדרך כלל מדפסת דיו סטנדרטית.

חשוב לדעת (משהו שלא הרבה אומרים לכם) שהעלויות של ההדפסה מאוד גבוהות במדפסות הזרקת הדיו - שאלה בדרך כלל מה שנקנה לבית כדי לחבר למחשב האישי שלנו.

מדפסות למחשב משרדי ולעסק

הצרכים משתנים כאשר אנחנו מדברים על עסקים. צרכיו של כל עסק שונים, יש לנו באופן כללי כמה סוגי מדפסות למחשבים –

הראשון הוא הלייזר שהוא מתחלק לשניים הסוג הראשון יודע להדפיס צבעוני ומחירו יקר יחסית כי רק ניכנס לשוק ועוד לא הספיקו לרדת מחיריו, הסוג השני של הלייזר מדפיס בשחור לבן בלבד, הוא זול ולא יקר.

לגבי שני סוגים אלה חשוב לי לציין כי עלות ההדפסה היא מינורית מאוד כלומר המחירים זולים עבור עבודה קבועה והדפסות רבות, הלייזר יודע להדפיס בזול.

הסוג הנוסף הוא מדפסות משולבות - הן כמובן יכולות להיתחבר למחשב וידעו להעביר ולקבל ממנו הרבה נתונים, צרכים של המון עסקים היום הם לחסוך בקניית הפקס בניפרד, וברכישת הסורק או המכונת צילום, ככה נוכל לקנות הכל יחד באופן משולב, פקס + מכונת צילום + מדפסת + סורק.