השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיו למדפסת hp

המבחר הגדול של מדפסות הקיים כיום בשוק, מקשה על קבלת ההחלטה, כיצד לבחור את הדגם והיצרן המתאימים. האם להכניס בשיקולים גם מחיר של דיו למדפסת, בין שאר הפרמטרים כגון מהירות הדפסה, עלות חלקי חילוף, מספר שנות אחריות, האם האחריות היא עד בית הלקוח, או שיש לשלוח את המדפסת לספק.

למעשה ישנם כל כך הרבה פרמטרים לבחירת הספק, אנחנו נבצע סקירה של הנושא מכיוונו של יצרון הדיו למדפסת.

יצרנים של דיו למדפסות

קיים מגוון גדול מאד של יצרני דיו למדפסות, הפופולרי ביותר בתחום הוא HP. חברת HP מייצרת מדפסות איכותיות שמחזיקות שנים רבות. מדובר בחברה אמינה ואיכותית שמובילה הן מבחינה טכנולוגית הן מבחינת חדשנות וגם בעיצוב המקורי והייחודי אותו היא מעניקה למדפסות שלה, מייצבים אותה בראש יצרני המדפסות העולמי.

יצרניות נוספות מובילות בתחום הן חברת brother, canon, Epson , גם להם יש היצע רחב ונכבד של מדפסות אותן הן מציעות ללקוחותיהן בקשת מחירים רחבה.

דיו למדפסת

האיכות של דיו למדפסת HP

האיכות של הדיו למדפסת נמדדת במספר הדפים אותם ניתן להדפיס תוך שימוש במחסנית. מעבר לכמות, שיקול נוסף שמהווה מרכיב מאד חשוב, זה איכות ההדפסה. הדפסת כמות גדולה של דפים, כאשר איכות ההדפסה ירודה, אינם מצב רצוי ולכן לפני הכול, יש לוודא כי בוחרים דיו למדפסת איכותי ולא רק כמותי.

מחסניות דיו למדפסת HP, ידועות כלא זולות, אך בהחלט איכותיות ומצדיקות את ההשקעה הכספית בהן, כאשר הן נמדדות באיכות וכמות דפים מודפסת.

לעומת מחסניות הדיו של חברת HP, ניתן למצוא בשוק מחסניות דיו של יצרנים מתחרים כגון חברת Brother, שגם אצלם מחירי מחסניות הדיו לא כל כך זולים, אך יחד עם זאת, הם מייצרים תוצרת של הדפסה באיכות גבוהה מאד ולכן מצדיקים את ההשקעה הכספית בהם.

החלפת ראשי דיו למדפסת

בעת החלפת ראש דיו למדפסת מסוג HP, יש להקפיד על שימוש תקין ומסודר לפי הוראות היצרן. שימוש בראשי דיו תחליפיים, עלולים לפגוע בחלקי המדפסת ולגרום לה לתקלות שיכולות לבוא לידי ביטוי, גם בירידה באיכות ההדפסה, נזילות של דיו, לכלוך על הדפים המודפסים, תקלות מכאניות ואי תפקוד ותקלות נוספות.

לכן מומלץ להשתמש במחסניות דיו מקוריות בעדיפות גבוהה מאד.

גם אם השתמשתם בעבר במחסניות דיו תחליפיות ולא נגרם נזק כזה או אחר למדפסת, אין זה בהכרח אומר שגם הפעם לא ייגרם נזק מדפסת, לכן לפני שאתם מחליפים את הדיו במדפסת, וודאו שבחרתם במחסנית דיו מקורית ולא תחליפית.